img
GEZGİNLER

Sigortalı Nakliyat

img

Sigortalı Nakliyat

Ankara Sigortalı evden eve nakliyat;

Sigortalı nakliye firmaları arasında garantili ev taşıma hizmeti sunan firmamız Gezginler Nakliyat, Ücretsiz keşif hizmetinden sonra tespit edilen eşyalarınızı bütçenize en uygun şekilde sigortalamaktadır.

Ankara nakliyat sigortalı ev taşıma ve ofis taşıma hizmeti almak isteyen herkese garantili sigortalı taşıma hizmetlerimizden yararlanabilir. Garantili ev taşıma hizmetleri keşif yapılan eşyalarınızın kayıt altına alınarak bedeli karşılığında sigorta edilmesidir.

Siz değerli müşterilerimiz sorunsuz ve stressiz bir şekilde taşınma işlemi sağlayabilmesi için Sigortalı Taşımacılık hizmetinden yararlanmasını tavsiye ediyoruz.

Eşyalarınızı Güvenle Taşıyoruz

Sigortalı taşımacılık hizmeti ile eviniz taşınırken elemanlarımızdan oluşan tüm hasar ve ziyanlarınızı karşılar. Kamyonun yolda kaza yapması, eşyanın yanması ve eşyanın çalınması gibi durumlara karşı ise sigortası yapılır. Gezginler Nakliyat sigortalı ev taşıma sistemiyle eşyanız güvende. Sizde sorunsuz ve kaliteli ev taşıma hizmetini sigortalı ev taşıma sistemimizle pekiştirin. Size kalan sadece bizi arayarak sigortalı evden eve nakliyat için ücretsiz ekspertiz talep etmek kalıyor.

Gezginler sigortalı ev taşıma hizmetlerinden yararlanın ve benim başıma gelmez sakın demeyin. Sizde sigortalı nakliyat ile ev taşıtarak kendinizi ve eşyanızı garantiye alın. Korsan ve merdiven altı firmalara karşı hazırlıklı olun. İyi bir araştırma yapmadan taşınmayın. Piyasada çok sayıda korsan firma var. Sizde bunlardan birine denk gelerek eşyanızı zarar görmesine müsaade etmeyiniz !

Gezginler evden eve nakliyat olarak garantili ve sorunsuz taşımanın size sözünü ve sözleşme üstünde garantisini veriyoruz. Bizimle sigortalı ev taşıtarak ev taşıma işinizi garantiye alın. Ev taşımak şansa bırakılacak bir iş değil. Evlerinizi evlerimiz gibi taşıyoruz .

Ankara Şehir içi sigortalı ev taşıma ve şehirler arası sigortalı evden eve nakliyat hizmeti alabilmek için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz
  • Ücretsiz Ekspertiz
  • Eşya Paketleme
  • Sigortalı Taşımacılık
Faydalarımız
Taşıma Sigortası
Güvenli Taşıma
Ekspertiz
Referanslarımız

Bize Güvenen Bazı Kurumlar

logo
logo
logo
logo
docx file PDF