img
GEZGİNLER

Eşya Paketleme

img

Eşya Paketleme

Taşınma işlemlerinin en önemli aşaması olan Eşyaların Demonte ve Monte Edilerek Ambalajlanması işlemidir

Gezginler Evden Eve Nakliyat, ev ve ofis taşıma hizmetlerinde siz değerli müşterilerine yurt dışından ithal garantili ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmet sunar. Kırılır cam, entika eşyalarınız, mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız uzman ekiplerimiz tarafından en güvenilir ve hijyenik şekilde ambalajlanır.

Ambalajlanma işlemi sonrası eşyalarınızın daha güvenli ve hijyenik bir şekilde taşınmaktadır.

Uzman ekiplerimiz tarafından beyaz eşyalarınız ve elektronik sistemleriniz, mobilyalarınız kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde demonte edilir. Demontesi tamamlanan eşyalarınız yurt dışından ithal ettiğimiz özel çıt çıt ambalajlarımız ile ile sarılır. yeni adresiniz de tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızın montesi ve dizaynı yapılır.

Güvenilir bir ambalajlama ve paketleme işlemi için uzman elemanlara, hijyenik ve korunaklı ambalajlama malzemelerine sahip olmak şarttır.

Ankara Şehir içi ve Ankara şehirler arası ev taşıma hizmetlerin’de tüm eşyalarınız aynı hassasiyette taşınır. Mesafeye bakılmaz taşınan her eşya en iyi şekilde sarılır ve paketlenir. Firma olarak müşteri memnuniyetine dayalı bir taşıma yapıyoruz. Size hayal ettiğiniz evden eve nakliyat hizmetini sunarak müşteri ağımızı genişletiyoruz.

Hizmetlerimiz
  • Ücretsiz Ekspertiz
  • Eşya Paketleme
  • Sigortalı Taşımacılık
Faydalarımız
Taşıma Sigortası
Güvenli Taşıma
Ekspertiz
Referanslarımız

Bize Güvenen Bazı Kurumlar

logo
logo
logo
logo
docx file PDF