img
GEZGİNLER

Hakkımızda

img
img

Hayal ettiğinizden
daha kolay ve güvenli

Hakkımızda

En Güçlü Özelliklerimiz Gezginler Nakliyat

Uzun Yıllardır taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Firmamız GEZGİNLER NAKLİYAT sektörün’de kazanmış olduğu bilgi ve birikimleri, gelişen teknoloji ile bütünleştirerek daima müşteri memnuniyetine odaklı kurumsal bir taşımacılık şirketidir.

Firmamıza ait geniş araç filosu ve gelişmiş araç takip sistemleri ile siz değerleri müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız.

Sosyal sorumluluk projelerine duyarları olan firmamız; sektörün’de kazanmış olduğu saygınlığını tamamen müşteri odaklı çalışma prensiplerine borçludur.

Misyonumuz size iyi hizmet vermektir.

Sizlere karşı sorumluluğumuzu son ana kadar sağlayarak iyi hizmet anlayışımızı asla bırakmıyoruz.

Taşımacılık sektöründe sahip olduğumuz tecrübeleri, gelişen teknoloji entegrasyonu ile bütünleştirerek, siz değerleri müşterilerimize en üst düzey kalitede ve en güvenilir şekilde hizmet sağlamaktır.

Vizyonumuz sürekli gelişmektir.

Taşımacılık sektöründe daima müşteri memnuniyetini gözeten ve müşterileri tarafından sürekli tercih edilen bir firma olarak, iş hayatımıza en iyi şekilde devam ederek sektörümüze bir çok yenilik kazandırmak.

img
img
Başarılar

Başarılarımız

5bin
Mutlu Müşteri
200bin
KM Her yıl
24yıl
Sektör Tecrübesi
Tarih

Şirketimizin tarihi

1996yılı
Şirketimiz Kuruldu

Şirketimiz Ankara'da iki kardeş tarafından kuruldu.

1997yılı
İlk Şehirler Arası Tecrübesi

İlk şehirler arası taşımacılık tecrübesini elde ettiğimiz yılda Türkiye çapında üç şehire eşya taşıdık.

2009yılı
K3 Belgesi

Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı'nın vermiş olduğu "Yetki Belgesi" K3'ü edindik. Böylelikle kanuna uygun taşımacılık yapmaya başladık.

2010yılı
81 ile ulaştık

Türkiye'nin dört bir yanına, 81 ile, neredeyse tüm ilçelerine ulaştık. Bu başarı bizim için gurur verici olmasının yanı sıra tecrübe kaynağıdır.

HİZMETLERİMİZ

Sizler için sunduğumuz hizmetlerimiz

Güvenli Taşıma
7/24 Destek
Ekspertiz
Sigorta
Tüm Türkiye
Şehirler Arası Nakliyat
Daima Zamanında
Eşya Paketleme
Görüşler

Müşterilerimiz bizim hakkımızda
ne düşünüyor?

img

Ankara içi ev değişikliği için taşınmam gerekiyordu ve Gezginler Nakliyat'ı Google üzerinden buldum. Kendileri ile telefonda görüşerek teklif aldım. Ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden yararlanarak eşyalarımı inceleyip kayıt altına aldılar. Profesyonel oldukları bu aşamadan belliydi ve taşıma aşamasında da en ufak problem yaşamadım. Ben ve eşim oldukça mutluyuz. Teşekkürler.

Burak Çeliktaş
Mühendis

Bu kadar temiz ve kolay bir taşınma beklemiyordum. Tayin için şehir değişikliği yapmam gerekiyordu ve baştan sona gerçekten kusursuz bir hizmet aldım. Her adımda yardımcı olan tüm ekibe teşekkürler.

Gökçe Gülsoy
Bankacı
docx file PDF